MDF

KASTAMONU ENTEGRE

YILDIZ ENTEGRE

YERLİ HAM MDF

Ham Mdf stoklarımız ağırlıklı olarak KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmalarının mdf çeşitlerinden oluşmaktadır. (Standart mdf, Light mdf, Frezelik ,Lakelik mdfler gibi)

ITHAL HAM MDF

Bu firmaların yanı sıra müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına ÖZEL ÜRETİLMİŞ -SERTİFİKALI İTHAL MDF çeşitleri de stoklamaktayız. UNILIN, EGGER, FINSA firmalarından alım ve ithalatlar yaparak hizmet vermeye devam ediyoruz.

YANGINA DAYANIKLI MDF

Yangına dayanıklı mdf olarak, avrupalı üretici UNILIN firmasının FIBRALUX FR ürününü 6 mm den, 30 mm e kadar değişik kalınlıklarda stoklu çalışmaktayız. UNILIN firmasının, yangına dayanıklı mdf sınıfında birçok değişik özelliklere sahip farklı ürünleri de bulunmaktadır. Ürünler CARB2 ve EPA ( TSCA Title VI) gereklerini karşılamaktadır. Firma sitesinde FIBRALUX FR linkine tıklayarak, ürün hakkında teknik föy ve sertifikalara ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için, şubelerimizde ki satış danışmanları ile görüşebilirsiniz.

Stoklarımızda, bulunan FIBRALUX FR ürünü dışında, firmanın üretebildiği diğer yangına dayanıklı mdf türleri FIRE RETARDANT PANELS linkinden inceleyebilirsiniz.

Yerli fabrikalarımız KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmaları da, belirli kalınlık ve ebatları minimum sipariş adetlerini doldurmak kaydıyla üretip temin edebilmektedir.

Yangına dayanıklı mdf paneller ile ilgili olarak, Yerli ve İthal bütün ürün gruplarında, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NEME DAYANIKLI MDF

Neme dayanıklı mdf olarak hem ithal hemde yerli mdf panel temin edebilmekteyiz. Ithal ürün olarak, stoklarımızda Avrupalı üretici UNILIN tarafından üretilmiş FIBRALUX MR ( linkten ürün hakkında bilgi alabilirsiniz) değişik kalınlık ve ebatlarda müşterilerimiz için stok bulundurmaktayız. UNILIN firmasının değişik uygulamalar için neme dayanıklı birçok panel üretimi var. MOISTURE RESISTANT MDF PANEL linkine tıklayarak bu ürünler hakkında bilgi edinip, ayrıntıları şubelerimizdeki satış danışmanlarından temin edebilirsiniz.

Yerli fabrikalarımız KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmaları da, belirli kalınlık ve ebatları minimum sipariş adetlerini doldurmak kaydıyla üretip temin edebilmektedir.

Yangına dayanıklı mdf paneller ile ilgili olarak, Yerli ve İthal bütün ürün gruplarında, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

FORMALDEHİT SINIFINA GÖRE MDF TÜRLERİ

Son yıllarda, standart E1 formaldehit sınıfı yanında, düşük formaldehitli ve NAF ( Formaldehit ilave edilmemiş) mdf panel ürünleri müşterilerimiz tarafından talep edilmeye başlanmıştır.

Düşük formaldehit sınıfında, Yerli ve yabancı tedarikçilerden tedarik edebildiğimiz CARB2 ve EPA ( TSCA Title VI) sertifikalı ürünler gibi ürünlerin yanında değişik uygulamalar için farklı ürünler temin edebiliyoruz.

NAF sınıfındaki ürünlerimiz için Avrupalı tedarikçimiz UNILIN firmasının NAF MDF PANELLER linkine tıklayarak ürünleri inceleyip satış danışmanlarımızdan bilgi temin edebilirsiniz.

Aynı şekilde yine DÜŞÜK FORMALDEHİT MDF PANELLER linkine tıklayarak ürünleri inceleyip satış danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen mdf türlerinin dışında, Renkli mdf çeşitleri, Astar boyalı mdfler, Wheelmark sertifikalı mdfler, gibi birçok mdf türünde yardımcı olabiliriz.

Bize danışmadan mdf alımı yapmayın..

TOPLU ALIMLARINIZDA TEMSİLCİLERİMİZDEN YÜZYÜZE FİYAT İSTEYİNİZ..

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Sancaktepe şube:

Ali SÖNMEZ

GSM: 0533 306 38 54
Mail: alisonmez@eksiogluorman.com.tr

Anıl Altınel

GSM: 0533 590 78 46
Mail: anilaltinel@eksiogluorman.com.tr

Yusuf KÖSEOĞLU

GSM: 0 533 696 17 33
Mail: yusufkoseoglu@eksiogluorman.com.tr

Rukiye İLHAN

TEL: 0 216 415 09 81
Mail: rukiyeilhan@eksiogluorman.com.tr

Kartal Şube:

Zeki OKUMUŞ

GSM: 0533 687 38 91
Mail: zekiokumus@eksiogluorman.com.tr

Deniz ALTINEL

TEL: 0 216 671 16 00
Mail: denizaltinel@eksiogluorman.com.tr

Şekerpınar Şube :

Murat YILMAZ

GSM: 0533 687 3894
Mail: muratyilmaz@eksiogluorman.com.tr

Özgür VICIL

GSM: 0533 306 38 55
Mail: ozgurvicil@eksiogluorman.com.tr

Şaban KALKAN

TEL: 0262 658 81 20
Mail: sabankalkan@eksiogluorman.com.tr