YANMAZ SUNTA
YANMAZ SUNTA LEVHA

Avrupa’dan Türkiye’ ye ithalatını yaptığımız, yangına karşı dayanıklı ham sunta levhalar, Fransız yanmaz ürün sınıflandırmasına göre M1 ( Alevi hiç yaymayan materyal ) olarak sınıflandırılmış olup, ham sunta levhaların kullanıldığı her alanda ve mekanda aynı kolaylıkla kullanıma uygun olmakla beraber, güvenliğin ön planda olduğu alanlarda büyük yarar sağlamaktadır.

Kuru alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu yanmaz sunta levhalar, E1 kalitesinde olup ihtiva ettiği formaldehit miktarı düşüktür.

Yüzeyi iyi zımparalanmış ve iç kısmı vidalamaya uygundur. İç tasarımlarda ve mobilya üretiminde kullanılmak üzere endüstriyel işlemeye elverişlidir. Kağıt, melamin, laminat ile kaplanabilir, verniklenebilir. Bu ürünler özellikle hastaneler, havaalanları, huzurevleri, tiyatrolar, oteller vb. gibi ortak kullanım alanlarında tercih edilir.

Yüksek ısıya ve aleve karşı üstün mukavemete sahiptir, aleve maruz kaldığı durumlarda, doğal ahşabınkinden daha fazla duman çıkarmaz, alevin bir noktadan bir başka noktaya sıçramasını engelleyerek yangına müdahale için gerekli zamanı sağlar. Ateş kaynağının uzaklaşması halinde kendiliğinden söner.

Kalınlıklar: 10mm, 12mm, 15mm, 16mm, 18mm, 19mm, 22mm’ dır.
Ebatlar: 1250 x 2550 / 1250 x 3050 / 2070 x 2800 / 2070 x 4110’ dır.

Projeleriniz doğrultusunda, toptan şekilde Avrupa" dan ithal ettiğimiz bu levhalar hakkında sipariş vermek veya bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÜRÜN VE PROJE SORUMLULARI:

Şekerpınar Mağaza Yönetmeni: Özgür VICIL Gsm: 0533 306 38 55
ozgurvicil@eksiogluorman.com.tr