Oküme Marin (Su Kontrası)

Oküme ağacından yapılmış Oküme kontrplakları toptan ve perakende şekilde, Türk Standartları Enstitüsü, ISO 9001 ve Türk Loyd’ u Sertifikaları ve garantisiyle sizlerin kullanımı

Categories: ,

OKÜME KONTRPLAK – OKOUME KONTRPLAK

FİLMSİZ KONTRPLAK ÇEŞİTLERİ-OKÜME KONTRPLAK-OKOUME KONTRAPLAK-OKOUME PLYWOOD

Türkiye pazarına sunduğumuz, uzun yıllardır orman ürünleri sektöründe tercih edilen Oküme ağacından yapılmış Oküme kontrplakları toptan ve perakende şekilde, Türk Standartları Enstitüsü, ISO 9001 ve Türk Loyd’ u Sertifikaları ve garantisiyle sizlerin kullanımına sunmaya devam etmekteyiz. Afrika menşeili Gabon Oküme’ si; mobilya, inşaat, otomotiv sektöründe ve tekne imalatında büyük ilgi görmektedir.

Uygun fiyatlarla kullanımınıza sunduğumuz Oküme kontrplaklar farklı kalınlıklarda sürekli olarak depolarımızda büyük miktarlarda stoklanmış olarak bulunmaktadır. Bu standartlara tamamen uygun üretilmiş Oküme kontrplakları, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlara firmamız yetkilileri ile görüşerek temin edebilirsiniz. Ürünün ebatları sabit olup 1700 mm x 2200 mm’ dir.

Projeleriniz doğrultusunda, toptan şekilde kullanımınıza sunduğumuz bu Oküme kontrplaklar hakkında sipariş vermek veya bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.