Mezanin Raf Paneli UNILIN

PLATFORM (MEZANİN) RAF PANELİ ( UNILIN U7)

ENGLISH – EXPORT

Asma kat paneli ( Mezanin raf paneli ) yada ağır yük raflar için panel olarak kullanılan bu ürünümüz, Avrupalı UNILIN firması tarafından üretilmiş olup, sağladığı fiyat avantajı, pratik kullanım ve hız dolayısıyla, projelerde daha çok kullanılmaya başlamıştır.

Projelerinizde size maliyet ve uygulama avantajı sağlayacak bir üründür.  EN312 P6 sunta değerlerini aşan teknik özelliklere sahiptir.

4 ayrı ürün mevcut

38 mm Kalınlık 2400 mm x 600 mm ve 2550 mm x 1000 mm ebatlarında. P4, P5 ve U7 diye tanımladığımız P6 suntadan daha iyi teknik değerler sunan sınıftaki ürünümüz ile üç değişik panel alternatifi ile üretilebilir.

Yüzey alternatiflerine göre aşağıdaki gibi 4 ayrı alternatif sunmaktayız.

  1. Mezzanine Standart
  2. Mezzanine White
  3. Mezzanine Deluxe
  4. Mezzanine Antislip

Yukarıdaki yüzeylerden, Deluxe ve Antislip ürünlerimiz için, değişik düzeylerde yangına dayanıklılık alternatifleri sunan, Supreme Deluxe, Flameshield Deluxe, Flameshield supreme deluxe , ve yine antislip ürünü için, supreme antislip, flameshield antislip, flameshield supreme antislip gibi ürün seçeneklerimiz mevcuttur.

Mezanin Raf paneli – Broşür

TEKNİK BİLGİ

Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi talebinde bulunmak için şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

KARTAL MERKEZ:

Ata TURAN

GSM: 0 533 687 38 90
Mail: ataturan@eksiogluorman.com.tr