Syply Plywood

SYPLY PLYWOOD

 

SYPLY PLYWOOD TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

%100 RUS MALI HUŞ PLYWOOD

ENGLISH / EXPORT

Yapı ve inşaat sektörünün, orman ürünlerindeki çözüm ortağı, EKŞİOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ firması olarak, projelerinizde, başından sonuna kadar ahşap içerikli tüm ürün çeşitlerinde gerek imalatçı ve gerekse ana ithalatçı olarak hizmetinizdeyiz.

50 yılı aşkın deneyimimiz ve bize olan güveniniz karşılığı olarak, her zaman, her üründe olduğu gibi kaliteyi, en rekabetçi fiyatlar ve hizmet ile kapınıza getiriyoruz.

Orman ürünlerinin ana ürün gruplarından olan PLYWOOD (Beton kalıbı – kontrplak) gerek dekoratif gerekse, kalıplık kontrplak olarak, yapı ve inşaat sektörünün değişmezi olmuştur. Kalıplık kontrplak olarak kullanılmaya başlamadan çok öncede hem yat ve tekne imalatında, hemde dekorasyon amaçlı olarak firmamız tarafından, dünyanın değişik yerlerinden değişik ağaç türleri ile hizmetinize sunulmaktaydı.

Satış kadromuzda bulunan onlarca orman endüstri mühendisinin ortak tercihi, deneyimlerimiz ve sizin yorumlarınızla sabit bir gerçek olarak kontraplak çeşitleri arasında Rus (birch) huş kontrasının vazgeçilmez bir yeri vardır. Rus malı plywoodlar gerek dayanıklılık , gerekse uygun maliyetleri ile sektörün en tercih edilen beton kalıbı alternatifi olmuştur.

Birinci sınıf kontrplak ve film kalitesiyle, ana ithalatçısı olduğumuz SYKTYVKAR PLYWOOD (SYPLY MARKA) fabrikasının ürünlerini üç ana depomuz ve satıcı müşterilerimiz ile Türkiye genelinde hizmetinize sunmaktayız.

SYPLY RUS MALI (BIRCH) HUŞ KONTRAPLAK (PLYWOOD)

  • 18 mm 13 katman Kahverengi fenolik film 120 gr/m2 WBP Tutkalı 1250/2500 mm
  • 21 mm 15 katman Kahverengi fenolik film 120 gr/m2 WBP Tutkalı 1250/2500 mm

FABRİKA TANITIM VİDEOSU

Stoklarımızda aynı zamanda yine SYPLY üretimi BB/CP yüzey kalitesi ile aşağıdaki ebat ve kalınlıklarda kontrplak bulunmaktadır.

4mm, 6mm, 9mm,12mm,15mm,18mm,21mm,24mm ve 30mm kalınlıklarında 2500×1250 ebatlarında E1 sınıfı ve WBP tutkallı.

SYPLY TANITIM KİTAPÇIĞI ( İNDİR..)

BIRCH PLYWOOD BB/CP

SATIN ALIM YAPMADAN, TEMSİLCİLERİMİZDEN YÜZ YÜZE FİYAT İSTEYİNİZ!

Yukarıda adı geçen Plywood lar ve diğer bütün kontraplak türleri için, Ana depomuz , kereste fabrikamız içerisindeki (Şekerpınar/ Gebze) plaka malzemeler deposudur.

Nakliye sorun olur diye düşünürseniz. Size en yakın depomuzdaki, Plywood stok durumlarını öğrenmek için iletişim bilgilerine göz atınız.

ÖNEMLİ NOT: 

İnşaatınızın kalıbından, kerestesine, H20 ahşap kirişlerden, Osb levhaya ve hatta ince işlerde mutfak dolapları, kapılar ve parkeye kadar bütün ahşap ürünlerinde uzman kadromuz ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.

BİZİ ARAYIN, KARLI ÇIKIN..

PLYWOOD ÜRÜNÜ SORUMLULARI

 

KARTAL ŞUBE:

Ata TURAN – GSM: 0 533 687 38 90

Mail: ataturan@eksiogluorman.com.tr

SANCAKTEPE ŞUBE:

Yusuf KÖSEOĞLU – GSM: 0 533 696 17 33

Mail: yusufkoseoglu@eksiogluorman.com.tr

ŞEKERPINAR ŞUBE:

Şaban KALKAN  – Tel: 0262 658 81 20

Mail: sabankalkan@eksiogluorman.com.tr